Ons team

Kantoormedewerkers

Ons kantoor bestaat uit een notaris en een ere-notaris en heeft experten in verschillende materies zodat we u in elk dossier optimaal kunnen begeleiden.

 

Marc HONOREZ

Ere-Notaris


Cédric HONOREZ

Notaris, Postgraduaat Estate-Planning

cedric@honorez.eu

Anne-Lize VAN BAELEN

Kandidaat-Notaris

annelize@honorez.eu
T +32 (0) 16 80 49 04

Christian MASSA

Notarieel Jurist
Licentiaat in de Rechten en het Notariaat

christian@honorez.eu
T +32 (0) 16 80 49 06

Els GINCKELS

Notarieel Jurist
Licentiaat in de Rechten – Master in het Notariaat

els@honorez.eu
T +32 (0) 16 80 49 09

Jens DEPRE

Notarieel Jurist
Master in de Rechten - Master in het Notariaat

jens@honorez.eu
T +32 (0) 16 80 49 08

Loïc BRASSEUR

Notarieel Jurist
Master in de Rechten - Master in het Notariaat

loic@honorez.eu
T +32 (0) 16 80 49 02

Sophie LEYSSENS

Jurist
Master in de Rechten

sophie@honorez.eu
T +32 (0) 16 80 49 05

Günther PETRE

Notarisklerk

gunther@honorez.eu
T +32 (0) 16 80 49 01

Sien CONARD

Paralegal

sien@honorez.eu
T +32 (0) 16 80 49 07

Elyse STROOBANTS

Boekhouding

elyse@honorez.eu
T +32 (0) 16 80 49 03

Jessie VAN GEYT

Onthaal – Administratie

jessie@honorez.eu
T +32 (0) 16 81 11 53