Ons team

Kantoormedewerkers

Ons kantoor bestaat uit 2 notarissen en heeft experten in verschillende materies zodat we u in elk dossier optimaal kunnen begeleiden.

 

Marc HONOREZ

Notaris sedert november 1985


Cédric HONOREZ

Notaris, Postgraduaat Estate-Planning

cedric@honorez.eu

Anne-Lize VAN BAELEN

Kandidaat-Notaris

annelize@honorez.eu
T +32 (0) 16 80 49 04

Christian MASSA

Licentiaat in de Rechten en het Notariaat

christian@honorez.eu
T +32 (0) 16 80 49 06

Els GINCKELS

Licentiaat in de Rechten – Master in het Notariaat

els@honorez.eu
T +32 (0) 16 80 49 09

Jens DEPRE

Master in de Rechten - Master in het Notariaat

jens@honorez.eu
T +32 (0) 16 80 49 08

Ria BARBIER

Notarieel medewerker

ria@honorez.eu
T +32 (0) 16 80 49 02

Günther PETRE

Notarisklerk

gunther@honorez.eu
T +32 (0) 16 80 49 01

Elyse STROOBANTS

Boekhouding

elyse@honorez.eu
T +32 (0) 16 80 49 03

Alexandra LUDEWIG

Onthaal – Administratie – Post-akte

alexandra@honorez.eu
T +32 (0) 16 81 11 53

Karolien POT

Notarieel medewerker

karolien@honorez.eu
T +32 (0) 16 80 49 05

Sien CONARD

Notarieel medewerker

sien@honorez.eu
T +32 (0) 16 81 11 53

Sam MORIAUX

Notarieel medewerker

sam@honorez.eu
T +32 (0) 16 81 11 53